FATIMA – zapraszamy do kina w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy na seans filmu „FATIMA” – inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, poruszającą opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom ludzi.

W kinie HELIOS w Dąbrowie Górniczej w CH POGORIA przy ul. Jana III Sobieskiego 6 w niedzielę 3 października 2021 r. o godzinie 15:40 będzie można dopisać się do grupy i wejść do kina na „FATIMĘ” za 13 złotych.

Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych. Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im orędzie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła. Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.

Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa ANDREA BOCELLI.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

P.S. Nie jest to paradokument, tylko film fabularny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *